Antalya Psikolojik Danışma Merkezi Çalışma İlkelerimiz

2013-09-25 21:47:00
Çalışma İlkelerimiz

Gizlilik

Danışanla - danışman arasındaki ilişkide Gizlilik İlkesi esastır. Danışanın bilgisi ve onayı olmadan hakkındaki bilgiler kimseyle paylaşılamaz.

Gönüllülük

Danışma seansları danışan gönüllü olduğu sürece devam eder.

Yeterlilik

Tüm çalışmalarımız, alanlarında yeterlilikleri olan ve mesleki anlamdaki gelişmeleri takip eden uzman kişiler tarafından yürütülmektedir. Danışma sürecinde size yardımcı olamayacağımızı fark ettiğimizde danışma süreci ekonomik kaygılarla devam ettirilmez. 

Saygı

Danışanların din, cinsiyet ve kültürel değerleriyle ilgili önyargı ve ayrımcılık yapılmaması,  bireysel farklılıklarına karşı duyarlı ve koşulsuz kabul edilmesidir. Sosyal durumu ile psikolojik uyumu ne olursa olsun her birey bizim için değerlidir.

Refere

Danışan gerekli görülen durumlarda ilgili kurum ve kişilere (psikiyatrist, nörolog, vb.) yönlendirilir.

Zaman

Her randevu 90 dakikalık bir seanstır. Zaman baskısını yaşamadan kendinizi ve içinde bulunduğunuz durumu anlatma fırsatı bulup aynı zamanda da ilk görüşmeden itibaren beraber çözümler üretmek için ihtiyacınız olan zamanı sağlamaktayız. 

Gelemeyecek olduğunuz randevuların bir başka kişinin çözüme ulaşması için bir araç  olduğunu düşünerek gelemeyeceğiniz randevular için 24 saat öncesinden bizleri bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederiz.

Sizlerin randevusundan sonra başka randevularımızın olduğunun farkında olup geç kalınan durumlarda seans süresinin uzatılmayacağı konusundaki gösterdiğiniz anlayış için şimdiden teşekkür ederiz.

Ekonomik

Sizlere ve ailenize psikolojik destek sunarken, danışma seanslarımızı 30 dakika yerine 60 dakikalık seanslar yapıp tek seans olarak ücretlendiriyor, sizleri hem zaman hem maddi olarak da destekliyoruz.  Psikolojik danışmanlık desteğinde her seans ayrı ücretlendirilmektedir.

 ilgi ve güveninize teşekkür ederiz. 

Psikolojik Danışman

Şenol Baygül

http://www.antalyapsikolojikdanisma.com/

Şirinyalı Mh. İsmet Gökşen Cad.

1528 S. Şahbaz Apt. K:2 D:5 Lara / Antalya

Tel: 0 (242) 312 60 13 - 316 98 99 – 532 320 80 71

antalyapsikolojikdanisma@hotmail.com

facebook.com/ antalyapsikolojikdanisma

 

twitter/ baygulsenol

http://www.antalyapsikolojikdanisma.com/?q=node/42

0
0
0
Yorum Yaz